فانتاکروم خانگی


 

 

فانتاکروم خانگی از سری دستگاه های فانتاکروم هست که برای کاربردهای خانگی کاربرد دارد.از نظر تکنولوژی ، مانند دستگاه صنعتی عمل میکند اما مناسب تعدادهای پایین تری از محصول در طول روز است.این فانتاکروم ، با قیمت مناسب ، گزینه ای عالی برای کسب و کار خانگی و آبکاری کروم محصولات میباشد.

شما میتوانید با خرید دستگاه فانتا کروم خانگی ، یک کسب و کار پرسود برای خود در منزل یا کارگاه کوچک با ابکاری فانتا کروم ایجاد کنید .میتوانید با ایجاد پوشش کروم روی انواع سطوح ف دکوراسیون خاص خود را در منزل ایجاد کنید یا قطعات خودرو یا موتور سیکلت یا دوچرخه را به زیبایی ابکاری نمایید.برای مواد فانتا کروم ، از مواد اورجینال و با کیفیت ما استفاده کنید که هم ضدزنگ هستند و هم بدون آسیب محیط زیست میباشد.انواع رنگ های فانتاکروم هم در پکیج ما موجود است و میتوانید از مواد فانتاکروم هفت رنگ استفاده کنید . آموزش تمامی مراحل استفاده رایگان است.

حتما بخوانید : فانتاکروم و راهنمایی راه اندازه کسب و کار با آن

دستگاه خانگی ابکاری فانتاکروم دارای 3مخزن 10 لیتری میباشد وهمچنین با پیستوله های حرفه ای قابلیت ابکاری روی قطعات خانگی را دارد. فشاز دستگاه 1بار باد میباشد.ابعاد دستگاه 80در 45 با ارتفاع 70 سانتیمتر،اندازه محیط مورد نیاز 15 مترمربع و برق مصرفی خانگی میباشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

cresta help chat
Send via WhatsApp