ابکاری فانتاکروم

فانتاکروم 09192075483


,ابکاری فانتاکروم

فانتاکروم بیست و پنج سال پیش توسط Pier Carlo Biginelli در ایتالیا اختراع شد و به استاندارد صنعت اسپری روی فناوری کروم تبدیل شده است. این محصول  در 53 کشور دنیا به فروش رسیده است و جایگزین فرآیند گران ، پیچیده و منفی زیست محیطی آبکاری متعارف شده است. ابکاری فانتاکروم رنگ ویژه ، یک سیستم پوشش نیترات نقره سازگار با محیط زیست و سازگار با آب است که باعث ایجاد یک پایان سخت و بادوام کروم پاشش بر روی کروم در انتخاب گسترده ای از مواد بستر می شود.

فلزات ، الیاف شیشه ، پلی استایرن ، سنگ ، سرامیک ، چوب و شیشه تعدادی از مواد پایه ای است که می توان روی Fantachrome اعمال کرد ، و به آینه ای مانند پایان می رسد که از کروم آبکاری شده با هزینه بسیار کم قابل تشخیص نیست. صنایعی مانند اتومبیل و موتور سیکلت سفارشی ، طراحی و نمایشگر ، وسایل فروشگاه ، معماری و علامت گذاری ، همه نامزدهای مناسبی برای کاربرد Fantachrome هستند. رنگ و اشباع را می توان به درزگیر نهایی پوشش بالا اضافه کرد که باعث می شود درخشش کروم درخشان در آبی ، قرمز ، سبز ، بنفش ، طلایی و بسیاری از رنگ های دیگر وجود داشته باشد.

رنگ های رنگی در طیف گسترده ای از رنگ ها و اشباع را می توان به درزگیر نهایی پوشش بالا اضافه کرد که باعث می شود درخشش های کروم درخشان در رنگ های آبی ، قرمز ، سبز ، بنفش ، طلایی و موارد دیگر به پایان برسد. از آنجا که رنگ کروم Fantachrome با استفاده از یک برنامه سه مرحله ای (لایه پایه ، پوشش فلزی نیترات نقره و پوشش بالا کاملاً شفاف) پاشیده می شود ، محدودیت های اندازه حمام های رنگی یا اتاق های خلا اعمال نمی شوند. آیا Fantachrome فقط یک رنگ روی کروم است یا فلز واقعی است؟ فرآیند کروم سازی در واقع یک لایه از فلز مایع است که پس از استفاده بر روی لایه پایه ، روی سطح پایه پاشیده می شود.

فرایندی که به عنوان آبکاری کاتالیستی شناخته می شود آیا می توانم از سیستم Fantachrome همراه با تجارت فعلی رنگ آمیزی اسپری استفاده کنم؟ بله کاملاً متناسب خواهد بود و فقط فرصت های کاربردی را که می توانید اضافه کنید افزایش می دهد. آیا Fantachrome محصولی داخلی یا خارجی است؟ از آنجا که Fantachrome یک پوشش مبتنی بر نیترات نقره است ، توصیه می کنیم از آن برای محصولاتی که عمدتا در فضای داخلی نمایش داده می شوند استفاده کنید.

نیترات نقره با گذشت زمان به تابش مستقیم خورشید و زرد واکنش نشان می دهد. ما برای قرار گرفتن در معرض خارجی Suparchrome را توصیه می کنیم ، که یک پوشش مبتنی بر کروم است (رنگ کروم) و تحت تأثیر نور خورشید نیست. آیا می توانم رنگ های دیگر را به عنوان پایان بدست آورم؟ طیف وسیعی از رنگ ها ، آبی ، سبز ، قرمز ، بنفش ، برنز ، طلایی و غیره ، با افزودن رنگ انتخاب شده به پوشش نهایی نهایی پس از اسپری بر روی کروم ، در دسترس هستند. چگونه می توانم Fantachrome را یاد بگیرم؟ NewfantaChrome یک دوره آموزش آنلاین و تعاملی را ارائه می دهد که هر کسی که از این محصول استفاده می کند باید در صورت استفاده از این محصول آن را بگذراند.

ما همچنین می توانیم با تعیین وقت قبلی ، آموزش کار حضوری را در کارخانه خود ارائه دهیم. اسپری بر روی کروم بدون تجهیزات خاص: Suparchrome M آینده فناوری کروم اسپری مخصوص برای کاربردهای خارجی است. این شامل سه مرحله انجام شده در یک غرفه رنگی تجاری استاندارد با فناوری تفنگ اسپری HVLP معمولی است. نتیجه این است که یک پایان کروم درخشان بر روی طیف گسترده ای از لایه های زیرین است. این ماده از یک افزودنی جدید ثبت اختراع شده استفاده می کند که به طور شیمیایی پوشش پایه ، روکش کروم نقره میانی و پوشش نهایی شفاف و یا رنگ آمیزی شده نهایی را ایجاد می کند تا یک پایان سخت ، بادوام و درخشان کروم OEM را تشکیل دهد. مشخصات محصول از بلندگوهای لبه چرخ گرفته تا لابی یک آسمان خراش تجاری ، Suparchrome M می تواند هر چیزی تقریباً در هر اندازه را با کرومی مانند درخشش بپوشاند که هم زیبا ، با دوام و هم مقرون به صرفه باشد. Suparchrome M قادر است به لایه های مختلف متصل شود: فلزات ، الیاف شیشه ، پلی استایرن ، پارچه ، سیمان ، گچ ، سرامیک ، پلاستیک ، وینیل ، پلی استایرن ، آلومینیوم ، شیشه ، لاستیک و غیره. این کم هزینه ترین محصول در بازار است و تقریباً همه کیفیت رقبای بسیار گران قیمت را ارائه می دهد. تأثیر قابل توجهی در محیط زیست نسبت به آبکاری سنتی. محصول با گذشت زمان پوست نمی گیرد ، پوسته پوسته نمی شود و خراب نمی شود و همچنین در صورت قرار گرفتن در معرض شرایط بیرونی زرد نمی شود. خورشید تاثیری در Suparchrome TM ندارد. سخت ، انعطاف پذیر ، مقاوم در برابر گرما و آب و هوا ، این محصول برای آب و هوای آمریکای شمالی مناسب است و بدتر نمی شود و تغییر رنگ نمی دهد. با افزودن رنگهای رنگی به پوشش بالا می توانید به طیف گسترده ای از رنگهای درخشان کروم دست پیدا کنید. آماده سازی مناسب بستر قبل از استفاده از کروم بسیار حیاتی است و از پایان صاف و بدون نقص اطمینان حاصل می کند. دارای ویژگی های خط مونتاژ خشک و خشک ، آن را به یک محصول مناسب برای جریان کاری با حجم بالا و ظرفیت بالا تبدیل کرده است. سوپارکروم: Suparchrome M یک محصول کاملاً چند منظوره است که روی محصول کروم اسپری می کند. با ایجاد یک سطح مقاوم ، مقاوم در برابر آب و هوا ، با دوام ، انعطاف پذیر و درخشان که می تواند پوشش داده شده یا رنگی داشته باشد و به طور شیمیایی به هر بستری پیوند یابد ، دامنه کاربرد آن بی حد و حصر است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

cresta help chat
Send via WhatsApp